ANKYLOS IMPLANTŲ SISTEMA

Unikalus jungties sprendimas TissueCare:

Ypatingas sandarumas – neleidžia susidaryti tinkamai terpei bakterijoms daugintis. Implantas įsriegiamas žemiau kaulo ribos. Pašiurkštintas implanto pečių paviršius (danga Friadent plus) leidžia kaului patikimiau apaugti ir apgaubti implantą. Pranašesnis stabilumas nei konkurentų – ideali jungtis tarp implanto ir atraminės implanto galvutės apsaugo implantą nuo mechaninio poveikio. Nėra jokios trinties ar mikrojudesių. Įrodyta klinikiniais tyrimais – 95.8-98.7% atvejų išvengta tolimesnio audinių nykimo.

Kūginė jungtis:

Tik Ankylos implantas yra sukurtas taip, kad dantenos tarp danties vainiko ir implanto puikiai įgautų natūralią formą, būtų sveikos ir suteiktų estetinį protezavimo rezultatą. Tai yra svarbi savybė, kurios neturi kitos implantų sistemos ir ji užtikrina ilgalaikį kaulo ir minkštųjų audinių (dantenų) stabilumą. Specialus jungimosi principas padeda išlaikyti sveiką dantenų tūrį aplink implantą. Galėsite valgyti kepsnį, riešutus ir vaisius - praktiškai jokių apribojimų! Ir svarbiausia - turėsite gražią šypseną ir sveikas dantenas.

Mikrostruktūrinis paviršius:

Ankylos yra aukščiausios kokybės implantai, pagaminti iš biologiškai suderinamo chirurginio titano. Tai chirurgijoje naudojama medžiaga, kuri buvo moksliškai ir kliniškai ištirta, kad žmogaus organizmas ją priima ir ji išauga į kaulinį audinį. Tik Ankylos implantai turi specialų "myrostructured" paviršių, kuriame yra mikroporų ir makroporų, kaip ir natūraliame žmogaus kauliniame audinyje. Todėl šie implantai pagreitina gijimo procesus ir labai gerai integruojasi į kaulinį audinį. Implantas sėkmingai integruosis į žandikaulio kaulą ir gijimo laikotarpis bus trumpesnis. Visiškai saugus ir moksliškai patikrintas!

Progresyvus sriegis:

Ankylos implanto sriegis suprojektuotas taip, kad būtų tiksliai įsuktas į vietą, pritvirtintas ir įaugtų į kaulinį audinį. Taigi implantas suteikia apkrovą žandikauliui, užkerta kelią kaulų atrofijos procesams, skatina stabilų, sveikų kietųjų ir minkštųjų audinių išsilaikymą. Įsriegtas implantas yra saugus ir stabilus „naujojo“ danties vainiko pamatas, kuris išsilaiko visą gyvenimą.

Greitas gijimas

Dėl ypač išvystytų paviršiaus ypatybių kaulo ląstelės gali augti tiesiai ant implanto ir seno kaulo, taip formuojamas naujas kaulas.

Ilgalaikė estetika ir kokybė

Audinių priežiūros konceptas - dizainas, skatinantis gijimą. Tik išradinga Ankylos audinių priežiūros koncepcija užtikrina, kad dantų implantas ir protezavimo komponentai yra sukurti taip, kad būtų užtikrintas implanto stabilumas tiek kietajame kaule, tiek minkštuose audiniuose (dantenose). Faktas, kad ši implantų sistema yra sukurta siekiant užtikrinti ilgalaikę estetiką ir kokybę, nesukeltų vizualiai pastebimų defektų kai šypsotės ar kalbate, net ir po daugelio metų!

TOP