Priežastys, kodėl verta rinktis DENTSPLY

 

1. Didelė patirtis

Daugiau nei 1000 mokslinių tyrimų ir daugiau nei 7 milijonai įsriegtų implantų visame pasaulyje parodo didžiulį gydytojų ir pacientų pasitikėjimą – šie implantai tikrai tarnauja visą gyvenimą! 99 % atvejų praeina be komplikacijų!

2. Greitas gijimas

Inovatyvios technologijos ir gijimą skatinantis paviršius užtikrina saugų ir greitą implanto prigijimą. Dėl ypač išvystytų paviršiaus ypatybių kaulo ląstelės gali augti tiesiai ant implanto ir naujo kaulo, taip formuojamas naujas kaulas. DENTSPLY siūlo geriausias sąlygas optimaliam gijimui ir nuolatinės stabilios bazės implantams susiformavimui.

3. Iš anksto numatomi rezultatai

Naujausios technologijos, tokios kaip implanto įsriegimas dirbant kompiuteriu, suteikia detalią informaciją apie žandikaulio anatomiją – tai leidžia nuspėti sėkmingo gydymo rezultatus!

4. Sprendimai visiems pacientams

Implantai sukurti įvairių dydžių, skersmens ir ilgio, todėl galima išspręsti kiekvieną individualų paciento atvejį.

5. Tikslumas – nepriekaištingas estetinis vaizdas

Protezavimo precizika – galimybė individualiems atvejams pritaikyti unikalų sprendimą.DENTSPLY siūlo reikalavimus atitinkantį estetinį sprendimą, sukurtą remiantis klinikiniais tyrimais.

6. Pagaminta Vokietijoje

Išimtinai Vokietijoje pagaminti implantai. Visa gamybos grandinė nuo pačių žaliavų pirkimo kontroliuojama ypač griežtų kokybės standartų.DENTSPLY garantuoja už savo darbuotojus ir gaminamų produktų kokybę. Gamintojai investuoja į pačius naujausius studijų projektus.DENTSPLY – viena seniausiai naudojamų implantų sistemų pasaulyje.

7. Aukštos kokybės medžiagos

Kruopščiai atrinktos aukščiausios kokybės medžiagos užtikrina, kad naudojant šiuos implantus būtų pasiekiami sėkmingi ilgalaikiai rezultatai.DENTSPLY  kokybė patvirtinta kaip „Premium“ klasės implantų.

8. Visame pasaulyje prieinami komponentai

DENTSPLY komponentai net praėjus dešimtmečiams yra lengvai pasiekiami – taip garantuojama, kad, įvykus nenumatytam atvejui, dantis vis tiek bus atkurtas. Jeigu protezą, fiksuojamą antDENTSPLY, reikės koreguoti, odontologas ir po kelerių metų suteiks visus reikalingus komponentus. Nesvarbu, kokiame pasaulio krašte būtumėte.

9. Viso gyvenimo garantija

DENTSPLY  siūlo viso gyvenimo garantiją dantų implantams. Jūsų odontologas suteiks Jums informacijos apie ją.

*Garantija taikoma dantų  implantams

Patenkintas pacientas – pati geriausia vizitinė kortelė!

Pasiteiraukite savo odontologo apie galimybę atkurti trūkstamus dantis naudojant DENTSPLY  !

Padarykite tai jau dabar!

Registruokitės konsultacijai

Sužinokite daugiau apieDENTSPLYdantų implantų sistemas