zobu implanti_zobarstniecibas klinika SIROWA_dental_implants_in Riga_480x260

Nuo ko pradėti?

Jau per pirmąjį vizitą odontologas galės atsakyti į Jūsų klausimus, atlikti tyrimus ir sudaryti gydymo planą.

Jei Jūs jau buvote pas specialistą ir gavote patvirtinimą dėl danties atkūrimo dantų implantu – tai yra viskas, ką Jūs turėjote padaryti. Paskirtu laiku atvykite pas odontologą ir gydymo eigą patikėkite jam.

Paprastai implantacijai nereikalinga bendroji anestezija (narkozė), pakanka ir vietinės, kuri visiškai pašalins bet kokį skausmą.

Kas vyksta implantacijos metu?

PIRMAS ŽINGSNIS – DANTŲ IMPLANTAI

Pirma, odontologas paruoš vietą implantui įsriegti. Dantenose bus padaromas mažas pjūvis. Tuo metu pajusite vibraciją ir šviesos slėgį, bet ne skausmą. Dauguma pacientų procedūrą apibūdina kaip įprastą dantų ėduonies gydymą, kuris taip pat atliekamas taikant vietinę nejautrą. Tačiau jei Jūs vis dėlto norite nieko nejausti, odontologas Jums turėtų paaiškinti visas bendrosios nejautros sąlygas. Įsriegęs implantą odontologas padarys kelias siūles. Štai ir visa implantavimo procedūra!

Nesijaudinkite, gydymo metu nebūsite paliktas be danties! Jei jau turėjote išimamąjį protezą prieš implantaciją, jis bus šiek tiek pakoreguotas, kad galėtumėte toliau jį naudoti. Jei anksčiau nenešiojote protezų, Jums gali būti uždėtas laikinas dantis. Kai kuriais atvejais jis gali būti uždedamas iškart ant implanto. Galima rasti geriausią sprendimą sudėtingose situacijose, svarbiausia, kad dantys atrodytų natūraliai ir nesiskirtų nuo Jūsų tikrų dantų.

Gijimas ir gydymas

Jeigu gijimo procesas vyksta normaliai, implantai visiškai įauga į kaulą per 4–8 mėnesius viršutiniame žandikaulyje ir 2–6 mėnesius apatiniame žandikaulyje. Jūsų odontologas nustatys individualų sugijimo laiką.

ANTRAS ŽINGSNIS – DANTENŲ FORMAVIMAS

Prigijus implantui, odontologas įsuks gijimo galvutę, kuri leis sukurti teisingą dantenų formą. Šiuo etapu pacientui taip pat bus nuimamas atspaudas, kurį dantų technikas panaudos kaip pagrindą individualiems protezams pagaminti.

TREČIASIS ETAPAS – PROTEZAVIMAS ANT IMPLANTŲ

Pagamintas protezas, tiksliai suderintas jo atspalvis, danties vainikas saugiai pritvirtinamas prie implanto. Gydymas yra užbaigtas ir Jūs vėl galite drąsiai šypsotis!