Kaip galiu sužinoti gydymo išlaidas?

Kad sužinotumėte tikslią gydymo sriegiant implantus kainą, Jums reikėtų gydytojo konsultacijos, nes tik specialistas, įvertinęs Jūsų burnos sveikatą, parengęs gydymo planą, gali nustatyti tikslią gydymo kainą. Kiekvienas iš mūsų esame skirtingas ir ypatingas. Dviejų identiškų situacijų burnoje nebūna!

Kiekviena klinika turi savo kainoraščius ir apytiksles gydymo kainas, kurios gali būti nurodomos jau per pirmąją konsultaciją.

Odontologas įvertins Jūsų burnos sveikatos būklę ir rekomenduos tinkamiausią gydymo sprendimą. Jei siekiate pagražinti savo šypseną ir norite pakeisti protezą ar tiesiog norėtumėte turėti trūkstamus dantis – dantų implantai yra ilgalaikis sprendimas, kuris užtikrins aukščiausią estetiką. Jūsų odontologas taip pat informuos, kad dantų implantavimo procedūra susideda iš trijų gydymo etapų: dantų implantavimo, dantenų formavimo ir naujų vainikėlių kūrimo. Su Jumis bus aptartos visos gydymui būtinos prevencinės higienos priemonės. Po apžiūros, sužinoję gydymo planą ir išlaidas, Jūs galite kreiptis dėl alternatyvių sprendimų ir kainos!

Kas sudaro implantų kainą?

Kiekviena klinika turi savo apytikslį kainoraštį, pateikiamą per konsultaciją. Jums gali būti idomu, kodėl įvairių klinikų gydymo kainos skiriasi? Kaip nepermokėti ir būti tikriems dėl tinkamos gydymo kainos, aukštos kokybės implantų sistemos, suteikiamų ilgalaikių garantijų?

Implanto kaina priklauso nuo kelių veiksnių. Ji gali būti suskirstyta į pastoviąsias išlaidas ir kintamąsias sąnaudas.

Minimali gydymo suma gali skirtis atsižvelgiant į profesinę gydytojo kvalifikaciją, patirtį ar privačią kliniką, kurioje dirba specialistas. Pastoviąsias išlaidas sudaro naudojama odontologijos įranga. Kintamąsias sąnaudas – medicininė įranga (anestezija, vaistai, įvairūs reikmenys), pasirinkta dantų implantų sistema. Taigi, galima logiškai spręsti, kokios kokybės implantai yra naudojami konkrečioje odontologijos klinikoje ar privačioje praktikoje.

Vidutinė gydymo implantais kaina Lietuvoje:

1.pirmasis etapas – dantų implantai;

2. antrasis etapas – paruošimas galutiniam protezavimui (dantenų formavimas);

3. trečiasis etapas – galutinis protezavimas (individualus danties vainikėlis, pagamintas dantų technikų laboratorijoje), priklausomai nuo danties vainiko medžiagos (cirkonio keramika, metalo keramika, keramika).

Konsultacija su patyrusiu specialistu – geriausias būdas sužinoti, kaip pagražinti savo šypseną ir pagerinti burnos sveikatą. Per konsultaciją gydytojas atsakys Jums į visus neišspręstus ir aktualius klausimus. Nebūkite drovūs – drąsiai kreipkitės į odontologą ir išsiaiškinkite, kokia implantų sistema būsite gydomi. Jūs turite teisę žinoti, kokia yra gydytojo patirtis ir ankstesni darbai.

Sužinokite savo galimybes!

Jūsų šypsena yra Jūsų vizitinė kortelė!